Futbal to je hra – 7. ročník grantového programu SLSP – hlasujte za Štúrovo

ŠTÚROVO 2. jún 2016 – V súčasnosti máme futbalistov od 7 do 15 rokov zo Štúrova a okolia, ktorí reprezentujú MŠO nielen v lige, ale aj na rôznych turnajoch. Máme kvalitné trávnaté plochy aj kvalifikovaných trénerov, ale deti sa prezliekajú a pripravujú na tréningy a zápasy v nevhodných podmienkach. Nemôžu vykonávať základné hygienické potreby, nefungujú sprchy, staré steny sú nebezpečné pre zdravie, chýbajúce vešiaky a dvere, ktoré sa nedajú zavrieť, potrebujú nutnú opravu. Aby naše deti vybehli za víťazstvami zo zrekonštruovaných šatní, potrebujeme aj Váš hlas.
hlasovanie 1 20160602 1964408088

Hlasovanie
Finančnú podporu získajú tie projekty, ktoré získajú najviac hlasov vo verejnom hlasovaní v období od 01. do 30. júna 2016.
Hlasovať môže ktokoľvek s aktívnym telefónnym číslom. Proces hlasovania bude prebiehať na základe unikátneho kódu zaslaného na telefónne číslo hlasujúceho. Platí pravidlo, že hlasujúci môže hlasovať iba jedenkrát z jedného telefónneho čísla a iba za jeden projekt, pričom nezáleží, ku ktorému kraju daný projekt prislúcha. SMS nie sú spoplatnené. Nadácia Slovenskej sporiteľne podporí projekty s najvyšším počtom hlasov do celkovej sumy 60 tisíc eur. (Telefónne čísla sú využité výlučne na účely hlasovania).
Hlasovať môžete po kliknutí na tento link: http://www.pomahajtesnami.sk/projekt/323
Ďakujeme!
——
 
A Városi Sportegyesület  labdarúgókat nevel 7-től 15 éves korig Párkány és környékéről.  Ők képviselik az egyesületünket a labdarúgó bajnokságokban és különböző versenyek alkalmával is. Szervezetünk minőségi füves labdarúgó pályákkal rendelkezik, az edzéseket szakképzet edzők vezetik, de a gyerekek az edzéseikre és mérkőzéseikre erre alkalmatlan öltözőkben kénytelenek felkészülni. Nem tudják elvégezni az alapvető higiéniai szükségleteiket, a zuhanyok nem működnek, a régi falak az egészségre ártalmasak, hiányzoznak az akasztók és az ajtókat sem lehet becsukni, ezeket ki kell javítani. Hogy a gyerekek felújított öltözőkből indulhassanak a győztes mérkőzéseikre, az Ön szavazatára is szükségünk van.
Szavazás
hlasovanie 2 20160602 1410520460
Vissza nem térítendő támogatásban részesülnek azok a pályázók, amelyek a legtöbb szavazatot gyűjtik be a szavazás időszaka alatt, 2016 június 1-től június 30-ig.
Bárki szavazhat, aki aktív telefonszámal rendelkezik. A szavazás egy egyedi kód alapján történik, melyet a szavazó saját készülékéről tud beküldeni. Általános szabály, hogy minden szavazó egyszer szavazhat egy telefonszámról és csak egy pályázatot jelölhet meg függetlenül attól, hogy az melyik régióhoz tartozik.  Az SMS küldése díjtalan.
A Szlovák Takarékpénztár Alapítványa azokat a terveket támogatja, amelyek a legtöbb szavazatot érik el a szavazás időszaka alatt, összesen 60 000 Euró értékben. (A telefonszámokat további célokra nem használják fel).
Szavazni az alábbi linkre kattintva  lehet: http://www.pomahajtesnami.sk/projekt/323
Köszönjük!
 
MŠO, Štúrovo

V súčasnosti máme futbalistov od 7 do 15 rokov zo Štúrova a okolia, ktorí reprezentujú MŠO nielen v lige, ale aj na rôznych turnajoch. Máme kvalitné trávnaté plochy aj kvalifikovaných trénerov, ale deti sa prezliekajú a pripravujú na tréningy a zápasy v nevhodných podmienkach. Nemôžu vykonávať základné hygienické potreby, nefungujú sprchy, staré steny sú nebezpečné pre zdravie, chýbajúce vešiaky a dvere, ktoré sa nedajú zavrieť, potrebujú nutnú opravu.         Aby naše deti vybehli za víťazstvami zo zrekonštruovaných šatní, potrebujeme aj Váš hlas.

Ďakujeme!

Ad Widget

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Facebook
RSS
Follow by Email